Młodzieżowa Rada Warszawy

Młodzieżowa Rada Warszawy

II edycja festiwalu O.K.U.L.A.R.

opublikowano: 2015-12-28 17:39, jan.siesicki

II edycja Ogólnopolskiego Konkursu Uzdolnionych Ludzi Artystycznie Różnorako (O.K.U.L.A.R.)

Festiwal O.K.U.L.A.R, czyli Ogólnopolski Konkurs Uzdolnionych Ludzi Artystycznie Różnorako powstał z inicjatywy uczniów Warszawskiego SOSW nr 8 dla Dzieci Słabowidzących im. dr Zofii Galewskiej w Warszawie. Ma on na celu promowanie aktywnego rozwoju zainteresowań i talentów wśród osób z dysfunkcjami wzrokowymi, a także zachęcenie do poszukiwania własnych pasji. 

Pierwsza edycja konkursu odbyła się 4 grudnia 2014 r. Uczestnicy konkursu po wcześniejszych eliminacjach wewnętrzno szkolnych, spotkali się na finałowych występach w Warszawie. Przedstawiciele czterech ośrodków z całej Polski zaprezentowali swoje umiejętności wokalne przed oceniającym ich jury. 

Ze względu na sukces pierwszej edycji konkursu, SOSW nr 8 postanowiło przeprowadzić kolejną edycję O.K.U.L.A.Ra, tym razem w rozszerzonej festiwalowej oprawie. Szansę na udział dostaną nie tylko performerzy, ale także osoby wykazujące umiejętności „niesceniczne”…


Zapraszamy gorąco do śledzenia naszego fanpage’a, bo właśnie tutaj będziecie mogli dowiadywać się więcej o nadchodzącej ii edycji festiwalu O.K.U.L.A.R (https://www.facebook.com/Festiwal-OKULAR-1432266490408272/timeline)