Młodzieżowa Rada Warszawy

Młodzieżowa Rada Warszawy

Warszawski Festiwal Młodzieży

opublikowano: 2018-09-13 15:23, wmatyka

Warszawski Festiwal Młodzieży (6-22 października) to wyjątkowe wydarzenie współfinansowane przez m.st. Warszawa i realizowane w ramach Programu Młoda Warszawa. Miasto z klimatem dla młodych 2016-2020, w ramach którego zaplanowanych zostało ponad 60 bezpłatnych wydarzeń, takich jak: warsztaty, spotkania, debaty, przeglądy.

Warszawski Festiwal Młodzieży

To wyjątkowe święto realizowane dla młodzieży oraz z jej aktywnym udziałem, potrwa 17 dni i obejmie swoim zasięgiem 14 dzielnic Warszawy!

Wydarzenie to ma zapewnić uczestnikom nie tylko możliwość zdobywania umiejętności i pogłębiania wiedzy, ale również stworzyć przestrzeń do wymiany doświadczeń i umiejętności oraz spotkań z warszawskimi aktywistkami i aktywistami (również młodzieżowymi).

Zaplanowanych zostało kilkadziesiąt wydarzeń, różnorodnych tematycznie, m.in.: warsztaty z druku 3D, majsterkowania i programowania, warsztaty dziennikarskie, fotograficzne; przeglądy filmowe, teatralne, muzyczne, turnieje sportowe. Na Warszawskim Festiwalu Młodzieży nie zabraknie również debat, aktywnych zajęć z zakresu edukacji samorządowej i doradztwa zawodowego, spotkań eksperckich i przeglądu młodzieżowych inicjatyw. W wydarzeniach mogą uczestniczyć zarówno grupy zorganizowane oraz osoby indywidualne.
Na niektóre wymagana jest rejestracja. Więcej informacji na temat festiwalu można znależć na stronie: www.festiwal.wwarszawie.org.pl oraz na stornie wydarzenia na Facebook'u.

Zapraszam do udziału w Warszawskim Festiwalu Młodzieży, zarówno z klasą, ze znajomymi, jak i w pojedynkę!